Montaz Koparko TOBROCO-GIANT

contact met mij op 116.04 EUR

Posiadasz wiedze z zakresu pneumatyki, hydrauliki badz elektryki? Masz doswiadczenie w montazu elementow i podzespolow mechanicznych? Chcesz pracowac w stale rozwijajacej sie firmie na rynkach miedzynarodowych? Jesli tak, to szukamy wlasnie Ciebie! Firma Tobroco Machines, ktora projektuje oraz produkuje najwyzszej jakosci wielofunkcyjne koparki-ladowarki marki Giant/Kubota poszukuje na stanowisko: monter.
Bedrijfsomschrijving

Posiadasz wiedze z zakresu pneumatyki, hydrauliki badz elektryki? Masz doswiadczenie w montazu elementow i podzespolow mechanicznych? Chcesz pracowac w stale rozwijajacej sie firmie na rynkach miedzynarodowych? Jesli tak, to szukamy wlasnie Ciebie! Firma Tobroco Machines, ktora projektuje oraz produkuje najwyzszej jakosci wielofunkcyjne koparki-ladowarki marki Giant/Kubota poszukuje na stanowisko: monter.

Functieomschrijving

Do Twoich obowiazkow bedzie nalezala praca na produkcji/montaz czesci, metalowych kabin, a takze w zaleznosci, w czym masz doswiadczenie hydrauliki, elektryki lub pneumatyki. Oczekujemy od naszego pracownika wiedzy oraz umiejetnosci logicznego myslenia.

Functie-eisen

doswiadczenie na podobnym stanowiskuwiedza za zakresu: pneumatyki, hydrauliki, elektrykiporozumiewanie sie w jezyku holenderskim (badz angielskim)posiadanie prywatnego transportuchec dlugoterminowego zatrudnienia

Arbeidsvoorwaarden

Oferujemy prace na dluzszy okres czasu, z jednozmianowym systemem pracy i stalymi godzinami oraz stawka okolo: €11,00.

Sollicitatieprocedure

Czy rozpoznajesz siebie w powyzszym profilu? Przeslij swoje cv w jezyku angielskim badz holenderskim na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl oraz skontaktuj sie z nami telefonicznie, jesli masz pytania: 073-711-3-717.

http:www.jobinvestment.nl/montaz-koparko-ladowarek-oisterwijk/

Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 27 dagen geleden en vervalt op 31 March
Advertentie id: 812245
    [ ]     528 bezoeken