Prijs
€5.599,--Â
Financiering ook mogelijk, informeer naar de mogelijkheden.
Bouwjaar
2005
Kilometerstand
9116km
kleur
rood / zwart factory uitvoering
Motor
1000cc 2-cilinder
Transmissie
schakel
Opties/specificaties
Deze unieke RSV mille met zeer weinig kilometers, is voorzien van powercomander, akrapovic uitlaat dempers, Ohlins vering etc.. Kortom een unieke fiets, voor de echte liefhebber.
Deze motor wordt bij ons afgeleverd inclusief: afleverbeurt, volle tank, 2 sleutels en 3 maanden garantie.
Pels Scooters&Motoren is een RDW erkend bedrijf en volwaardig BOVAG-lid. Wij zijn dealer van diverse merken en hebben een compleet ingerichte werkplaats waarin wij het reparatie en onderhoud doen van alle merken Motoren, Motorscooters en scooters. Bij ons gekocht of niet wij staan graag voor u klaar.
Al onze gebruikte motorvoertuigen boven de €500,-- en vanaf bouwjaar 2005, worden voor de vaste prijs standaard geleverd met 3 maanden garantie en worden afgeleverd met een algehele controle / onderhoudsbeurt.
Tevens is het mogelijk om de garantie te verlengen naar 6 maanden BOVAG-garantie voor een meer prijs van €100,-- voor scooters tot 50cc en € 250,-- voor motor-scooters/fietsen vanaf 50cc.
Voor meer informatie belt u 030-6622646
Met vriendelijke groet,
Pels Motoren
Gessel 1
3454MZ De Meern
www.pelsmotoren
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 8 dagen geleden en vervalt op 27 August
Advertentie id: 916949
[ ]
106 bezoeken