Bavaria 300 zeiljacht ligplaats Makkum

31.500 EUR

Dit is een goed onderhouden familieschip dat gemakkelijk is te varen.
Geschikt voor op zee, de Waddenzee, het IJsselmeer, Friesland en alle binnenwateren. Met een ligplaats in Makkum.
Het zeiljacht is geheel compleet ingericht en uitgerust. Vaarklaar.
Degelijk gebouwd door Bavaria Yachtbau in 1989. In 2006 is het teak van dek en kuip vernieuwd met 12 mm teak. Het interieur is uitgevoerd in mahonie.
Het schip is comfortabel ingericht met drie hutten. De achterkajuit heeft 2 slaapplaatsen, de kajuit zes zitplaatsen en de voorhut ook 2 slaapplaatsen.
De motor van 18 pk is een Volvo Penta 2002-MD-SD Sail-Drive.
Voor de Waddenzee is het schip uitgerust met Yachtlegs PL 20 ofwel wadpoten, stevige staanders van aluminium, van De Roggebroek in Stavoren.
Bij de uitrusting van dit schip hoort een rubberboot, Compas. Ook is een vouwfiets, op de foto te zien, beschikbaar.
De nieuwe eigenaar krijgt van ons een beschrijving en uitleg over het gebruik van dit prachtige schip.
De zeilen, doorgelat grootzeil, rolfok en genua zijn van North-Sails.
Lengte 9.55m,breedte 3.00m,diepte met vleugelkiel 1.35m. Masthoogte 13.




Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 5 dagen geleden en vervalt op 11 December
Advertentie id: 811148
    [ ]     308 bezoeken