Brukarz

contact met mij op 23.57 EUR

Functieomschrijving

Szukasz pracy jako brukarz, gdzie panuje przyjazna i bezpieczna atmosfera pracy? Przy projekcie w Amstelveen, którego realizacja potrwa ponad 5 lat, będziesz zajmować się przede wszystkim:

Wyznaczanie wysokości;Przygotowywanie pracy do układania chodników;Układanie chodników;Inne, dodatkowe prace.

Functie-eisen

Chciałbyś pracować w firmie, gdzie będziesz mieć dużą różnorodność zadań? Widzisz siebie w poniższym opisie? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;Prawo jazdy kat. B;Ważny certyfikat VCA (możliwość uzyskania przez FLEOX);Ważny certyfikat Veilig werken langs de weg.

Arbeidsvoorwaarden

Oprócz młodego zespołu z nieformalną atmosferą otrzymujesz:

Wynagrodzenie pomiędzy €2.030 a €3.320 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);Szansa na stałe zatrudnienie, jeżeli obie strony są zadowolone ze współpracy;Możliwość rozwoju do funkcji voormana lub innej, interesującej funkcji;Dni wakacyjne, dni ATV zgodnie z CAO;Zwrot za koszty dojazdu;Odkładana emerytura. Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Noord-Holland - Amstelveen

Toegevoegd op 22 dagen geleden en vervalt op 5 May
Advertentie id: 1649564
    [ ]     70 bezoeken