Brukarz ZZP

contact met mij op 24.37 EUR

Functieomschrijving

Jako Brukarz na ZZP zajmujesz się głównie wykonywaniem nawierzchni drogowych. Będziesz pracować zarówno przy małych, jak i dużych projektach. Na czym polegają Twoje zadania?

Wyznaczanie wysokości;Przygotowywanie pracy do układania chodników;Układanie chodników;Inne, dodatkowe prace.

Functie-eisen

Chciałbyś pracować jako Brukarz na ZZP w firmie, gdzie będziesz mieć dużą różnorodność zadań? Widzisz siebie w poniższym opisie? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;Prawo jazdy kat. B;Ważny certyfikat VCA (możliwość uzyskania przez FLEOX);Ważny certyfikat Veilig werken langs de weg.

Arbeidsvoorwaarden

Oprócz młodego zespołu z nieformalną atmosferą otrzymujesz:

Wynagrodzenie godzinowe pomiędzy €25 a €35 (w zależności od Twojego doświadczenia);Szansa na długoterminową współpracę, jeżeli obie strony są zadowolone;Przejęcie wszystkich formalności administracyjnych;Stała osoba kontaktowa w biurze;Rozpoczęcie w niedługim odstępie czasu;Zawsze szybkie wypłaty, w ciągu tygodnia;Możliwość rozwoju do funkcji voorman lub werkvoorbereider.Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Rotterdam

Advertentie id: 1706053
    [ ]     51 bezoeken