Het gaat om een can am renegade 500 uit 2009 met 8000 kilometer en een spatbordverbredingsset. De quad staat niet op kenteken.
Rijd perfect, loopt perfect, 4x4 nooit problemen mee gehad. Geen interesse voor inruil.
Kortom een perfecte sportieve offroader met welke je als je een beetje terreingevoel hebt evenver komt als de dikste quad tot nu toe op de markt.
Minpuntjes: stickers zijn vrijwel allemaal beschadigd en verder zit er een spanbandje om de rechter-achterveer omdat er anders bij maximaal uitslaan van de aandrijfas een getik te horen is. Ik rij er zo al een goeie tijd mee en heb nergens last van. Kan verholpen worden door nieuwe aandrijfas maar is zeker niet noodzakelijk.
Al met al een heerlijke quad en ik doe hem met pijn weg omdat hij toch al 5 jaar in mijn bezit is. Stuur voor vragen een berichtje geen probleem mvgr Levi
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 23 dagen geleden en vervalt op 6 August
Advertentie id: 921173
[ ]
196 bezoeken