Specificaties
L.o.a: 24.37 m
Breedte: 6.25 m
Diepgang: 1.50 m (zonder kiel)
Kruiphoogte: 3.70 m
Waterverplaatsing: ca. 34 ton alleen het casco zonder kiel
Zeer solide gebouwd casco naar ontwerp van Kraaier Design uit Egmond. Onder andere bekend als ontwerper van 't Piraatje.
Het casco is voorzien van een "basis" interieur en er zijn vier grote RVS-tanks geplaatst. Verder is er een DAF dieselmotor aanwezig bij het schip.
De opbouw en de kiel zijn nog los zodat het schip (indien gewenst) over de weg kan worden vervoerd.
Naar wens af te bouwen
Het casco is te koop in de huidige staat van afbouw, maar is eventueel door onze werf ook volledig naar uw wens verder af te bouwen in het stadium dat u wenst. Dankzij onze ervaring met het bouwen van de Super Lauwersmeer-jachten kunnen wij van dit casco uw droomjacht maken en in overleg met u bepalen welke werkzaamheden wij doen en welke u (eventueel) zelf wenst te doen.
Prijs
Het casco in de huidige staat mag weg tegen elk aannemelijk bod. Wilt u het samen met of door ons laten afbouwen tot uw droomjacht dan komen we graag met u in gesprek.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met
Bastiaan Jousma +31(0)511 44 21 81
Frisian Motor Boats Yacht Center / Super
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 5 dagen geleden en vervalt op 11 December
Advertentie id: 871696
[ ]
730 bezoeken