Dulgher cofraje

contact met mij op 25.08 EUR

În calitate de dulgher de cofraje, veți face parte dintr-o companie profesionistă care produce pardoseli industriale de peste 40 de ani. Compania este o afacere de familie, iar în ultimele decenii a devenit lider de piață în Țările de Jos și Belgia. În prezent, compania numără peste 150 de angajați. Împreună, dețin cunoștințe vaste pe care sunt dornici să le aplice pentru a crea o bază solidă pentru compania lor.

Bedrijfsomschrijving

Avem o gamă diferită de clienți: de la mici la mari, de la informali la formali. Vom stabili împreună care sunt nevoile dvs. și vom asigura clientul potrivit căutând „potrivirea perfectă”. Sunteți dulgherul de cofraje pe care-l căutăm la Maintec? Nu mai așteptați și aplicați

Functieomschrijving

·        Pregătirea armăturii prefabricate pentru turnare;

·        Pregătirea cofrajelor pentru turnare;

·        Instalarea armăturii necesare;

·        Decofrarea elementelor prefabricate astfel încât să poată fi utilizate imediat pentru asamblare;

Încărcarea elementelor prefabricate conform graficului de încărcare; curățarea și întreținerea depozitelor de deșeuri

Functie-eisen

·        Să aveți experiență ca dulgher de cofraje

·        Permis de conducere categoria B

·        Nivel avansat de cunoaștere a limbii engleze

·        Să știți să lucrați în echipă

Arbeidsvoorwaarden

·        Plată săptămânală de 450,00-500,00 €/săptămână, în funcție de experiență.

·        25 zile de concediu/an.

·        8,33% indemnizație de concediu.

·        Alocarea pensiei după 8 săptămâni de angajare

·        Cazare și asigurare de sănătate

·        Mașină de serviciu

·        Un mediu de lucru plăcut și prietenos

·        Un bonus substanțial de 350,00 € net dacă recomandați un nou colegWebsiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Noord-Brabant - Eindhoven

Toegevoegd op 14 dagen geleden en vervalt op 19 May
Advertentie id: 1755751
    [ ]     43 bezoeken