Grote open zijlboot voor 6 personen.
Deze boot is gebouwd door een scheepslasser die voor de hobby zijlboten van hout maakt.
Dit model is te vergelijken met een BM alleen dan groter.
Alles is erbij zijlen,rollen,mast,giek, touwen,4 pk yahamha 2takt lang staart,kanteltrailer, enz enz. boot is echt compleet maar moet een beetje liefde hebben,
De boot staat al enige jaren in een schuur en de eigenaar was begonnen met het varvangen van het dek. Het nieuwe dek zit er helemaal in maar moet nog worden afgewerkt en alle rollen en haken,kikkers moeten er weer op gemonteerd worden.
Onderkant van de romp is in zeer goede staat en is tot 3/4 van de zijkant met polyster bekleed en zit goed in de coating.
Stalen kiel is opnieuw geplaast omdat de bevestegings pennen verrot waren. deze alle vervangen en de kiel is terug geplaast onder de romp.(vaste kiel)
Kanteltrailer moet opnieuw in de lak gezet worden en moet nagekeken worden. Banden van de trailer zijn in matige staat en zullen vervangen moeten worden. Lier is goed maar moet nieuw touw op.
Als de boot weer netjes is, is het een hele mooie ruime zijlboot die zeer scherp gevaren kan worden, en hele goede vaar eigenschapen heeft.
Het is zelfs mogelijk om op de boot te slapen als de giek en dekzijl als tent omgebouwd worden.
Boot is op waarde bepaald na reparatie op 3500 euro.
Graag naar waarde bieden, ik hoef geen hoofdprijs maar ik doe hem ook niet voor niets.
Tel: 0622750912
Locatie: Groningen - Winschoten
Toegevoegd op 20 dagen geleden en vervalt op 14 May
Advertentie id: 294070
[ ]
242 bezoeken