Hydraulik

contact met mij op 22.79 EUR

Chcesz się przekonać czy jesteś specem od mokrej roboty? Podstawowe prace hydrauliczne nie są Ci obce? Jesteś pełen zapału i chęci do pracy? Mamy dla Ciebie propozycję! Dla jednego z naszych klientow w okolicach Utrechtu poszukujemy hydraulika z doświadczeniem na projektach mieszkaniowych. Chcesz poznać szczegóły?

Bedrijfsomschrijving

Czy może być cos lepszego niż stala lub długoterminowa praca, która cię uszczęśliwia? U naszego klienta jest to możliwe! Zareaguj na te oferte a stanie przed Toba szansa na rozpoczecie pracy na jednym z projektow w miejscowosci Zeist. Będziesz czescia zespolu który od ponad 70 lat pracuje na swoja reputacje. Jakość , reprezentatywność i dobra atmosfera pracy- tak najprosciej mozna opisac te firmę – daj z siebie wszystko a na pewno zostanie to docenione!

Functieomschrijving

Co bedzie nalezalo do Twoich codziennych obowiazkow?

• Wykonywanie polaczen rur, w tym rur miedzianych

• Praca na podstawie rysunków technicznych

• Instalowanie kotłów i radiatorow

• Montaż wentylacji mechanicznej

• Wykonywanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych

Functie-eisen

Czego oczekujemy od Ciebie?

• Doświadczenia min. 5 lat w pracy na stanowisku hydraulik / monter instalacji sanitarnych

• Wlasnego mieszkania w okolicach Utrechtu lub checi skorzystania z mieszkania agencyjnego

• Dyspozycyjnosci przez co najmniej 7 miesięcy

• Posiadania prawa jazdy (własny samochód bedzie dodatkowym atutem)

•Posiadania wlasnego zestawu narzedzi podrecznych.

Arbeidsvoorwaarden

Co Ci gwarantujemy?

• Holenderską umowę o pracę tymczasową

• Cotygodniowe – zawsze na czas - wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji według CAO Klein Metal

• Możliwość skorzystania z zakwaterowania blisko miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do wifi i bezpłatnymi mediami)

• Nowa odzież robocza po przepracowanym tygodniu

• Pomoc polskojęzycznego koordynatora

• Płatne rekomendacje nowych pracowników

• Opłacone szkolenie oraz egzamin VCAWebsiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Utrecht - Zeist

Advertentie id: 1595592
    [ ]     44 bezoeken