Hydraulik

contact met mij op 27.09 EUR

Functieomschrijving

W pracy jako hydraulik żaden dzień nie jest taki sam. Wykonujesz zadania głównie w budownictwie mieszkaniowym, ale będą również projekty w budynkach niemieszkalnych. Na czym dokładniej polega Twoja praca?

Czytanie i rozumienie rysunku technicznego;Montaż i instalacja między innymi instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i chłodniczych;Wykonujesz różne obowiązki, w zależności od potrzeby;Dodatkowo inne prace stolarskie i naprawcze.

Functie-eisen

Twoje podejście do pracy skupia się na szukaniu rozwiązań. Widzisz siebie w poniższych punktach? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;Zakwaterowanie w rejonie Utrechtu;Ważny certyfikat VCA;Prawo jazdy kat. B.

Jako hydraulik otrzymujesz dużą swobodę w swojej pracy, a poza tym możesz spodziewać się:

Wynagrodzenie pomiędzy €2.710 a €3.480 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);Perspektywa vast kontraktu;Zwrot kosztów dojazdu w wysokości €0,19 za km według CAO Bouw;Dni wakacyjne, dni ATV i pieniądze urlopowe;Opcja otrzymania busa służbowego (w tym narzędzia);Program emerytalny. Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Utrecht - Utrecht

Toegevoegd op 12 dagen geleden en vervalt op 3 June
Advertentie id: 1896602
    [ ]     29 bezoeken