lusarz budowlany

contact met mij op 23.38 EUR

Functieomschrijving

Chciałbyś pracować jako ślusarz budowlany w Holandii? Firma, w której będziesz pracować, projektuje i produkuje szeroką gamę produktów ze stali nierdzewnej. Posiadają własny dział projektowy, w którym opracowują małe części i wykonują modele 3D. Na czym polegają Twoje zadania?

Wykonujesz produkty na podstawie rysunków roboczych;Prace spawalnicze i montażowe;Prowadzić ogólną obróbkę metali;Kontrole i wykonywanie pomiarów.

Functie-eisen

Chcesz pracować w firmie, która stale inwestuje w rozwój swoich pracowników? Widzisz siebie w poniższych punktach? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;Potrafisz czytać rysunki technicznie;Doświadczenie z maszynami CNC jest atutem!

Jako ślusarz będziesz samodzielnie wykonywał prace blacharskie i budowlane. W firmie otrzymujesz nowoczesne maszyny do pracy. A co poza tym?

Wynagrodzenie pomiędzy €1.879 a €2.981 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);Szansa na vast kontrat;Dni urlopowe, pieniądze wakacyjne i emerytura zgodnie z CAO;Zwrot kosztów dojazdu;Możliwość otrzymania busa firmowego z narzędziami. Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Utrecht - Woerden

Advertentie id: 1636271
    [ ]     50 bezoeken