Mechanik Dwiga

contact met mij op 23.83 EUR

Functieomschrijving

Szukasz pracy jako mechanik dźwiga? Firma, w której będziesz pracować, zajmuje się wynajmem mobilnych żurawi hydraulicznych, wózków widłowych czy różnego rodzaju podnośników. Twoja praca jako mechanika dźwigu polega na:

Wykonywaniu prac naprawczych i konserwacyjnych ciężkich silników wysokoprężnych oraz instalacji hydraulicznych i elektrycznych dźwigów;Praca z różnymi technikami, takimi jak hydraulika, pneumatyka i elektryka;Lokalizowanie i usuwanie usterek oraz identyfikowanie odchyleń.
W firmie będziesz mieć możliwość odbycia dodatkowego szkolenia zawodowego! Oferujemy również możliwość przejścia dodatkowego kursu i zostania brygadzistą.

Functie-eisen

Znasz się na pracy jako mechanik dźwigowy? W takim razie szukamy Ciebie! Sprawdź, czy widzisz siebie w punktach poniżej!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;Ważny certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania;Prawo jazdy kat. B.

Jako mechanik dźwiga, pracujesz w firmie, gdzie panuje nieformalna atmosfera, a współpraca z kolegami jest kluczowa. Czego jeszcze możesz od nas oczekiwać?

Wynagrodzenie pomiędzy €2.600 a €3.400 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);Dni urlopowe, pieniądze wakacyjne i zwrot kosztów dojazdu zgodnie z CAO Bouw;Perspektywa vast kontraktu;Możliwość uzyskania busa firmowego (wraz z narzędziami).Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Rotterdam

Advertentie id: 1667890
    [ ]     44 bezoeken