Modszy Specjalista NDT

contact met mij op 23.38 EUR

Functieomschrijving

Chciałbyś wziąć udział w programie szkoleń wewnętrznych i rozwijać się jako Młodszy Specjalista NDT? Nie czekaj i aplikuj od razu! Firma ta jest liderem na rynku europejskim, a Ty zostaniesz w pełni przeszkolony z najnowszych technik inspekcji materiałów w różnych sektorach. Twój dzień wygląda jak poniżej:

Odpowiadasz za przeprowadzanie różnych inspekcji m.in. na istniejących konstrukcjach, zbiornikach magazynowych, systemach rurowych i nowych produktach budowlanych;Wykorzystujesz różne metody przeprowadzania inspekcji. Pomyśl o technikach magnetycznych, ultradźwiękowych lub penetracyjnych;Sporządzanie raportów na podstawie uzyskanych wyników. Przekazujesz je klientowi;Utrzymywanie kontaktów z różnymi klientami.Twój rozwój osobisty jest kluczowy i ma szczególne znaczenie! Jako Młodszy Specjalista NDT, będziesz się wiele uczyć i żaden dzień nie będzie taki sam.

Functie-eisen

Masz rękę do techniki, jesteś chętny do nauki i proaktywny? Do tego możesz pracować w elastycznych godzinach i w różnych lokalizacjach na terenie Holandii? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Masz wykształcenie techniczne. Na przykład mechatronika, mechanika, obróbka metali lub podobne i chciałbyś nauczyć się zawodu NDT;Gotowość do uczestnictwa w wewnętrznym programie szkoleniowym;Posiadasz prawo jazdy kategorii B;Posiadasz certyfikat VCA Basis lub chcesz go uzyskać;Rozmawiasz w języku niderlandzkim i/lub angielskim.

Jako Młodszy Specjalista NDT dołączysz do przyjaznej firmy, w której panuje nieformalna atmosfera pracy. Istnieje również wiele możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń wewnętrznych. Ponadto oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości od €2700 do €3000 brutto miesięcznie. Kwota ta zależy od doświadczenia zawodowego;Indywidualny program szkoleniowy i wiele możliwości rozwoju poprzez kursy i certyfikaty;Szansę na stałą umowę, przy dobrym funkcjonowaniu;Zwrot kosztów dojazdu;Dobre warunki dodatkowe, takie jak system emerytalny, urlop i dni ATV zgodnie z CAO. Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zeeland - Terneuzen

Advertentie id: 1636257
    [ ]     35 bezoeken