Monter Instalacji ZZP

contact met mij op 23.38 EUR

Functieomschrijving

Jako Monter Instalacji ZZP pracujesz głównie na podstawie projektów, w szczególności projektów mieszkaniowych. Poza tym otrzymujesz również zlecenia od osób prywatnych, więc każdy dzień wygląda inaczej. To od Ciebie zależy, czy na projekcie wszystko zostało poprawnie zainstalowane.

Montaż i demontaż różnych instalacji;Czytanie rysunków technicznych;Inne, dodatkowe prace montażowe.

Functie-eisen

Jako Monter Instalacji ZZP wykonujesz swoją pracę dokładnie i z zaangażowaniem. Jesteś gotowy na nowe wyzwanie i widzisz siebie w poniżej opisanych punktach? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;Ważny certyfikat VCA (możliwość uzyskania przez FLEOX);Prawo jazdy kat. B.

Arbeidsvoorwaarden

Chciałbyś pracować jako Monter Instalacji ZZP? W tej firmie masz pewność długoterminowych projektów, a poza tym:

Stawka godzinowa pomiędzy €34 a €40 (w zależności od Twojego doświadczenia);Długoterminowe projekty i współpraca na długi okres czasu;Przejęcie wszystkich formalności administracyjnych;Zawsze szybkie płatności, w ciągu tygodnia;Stała osoba kontaktowa w biurze;Możliwość rozwoju do funkcji kierownika lub innej funkcji według zainteresowania. Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Rotterdam

Toegevoegd op 11 dagen geleden en vervalt op 22 May
Advertentie id: 1636253
    [ ]     74 bezoeken