Monter Izolacji Przemysowych

contact met mij op 23.84 EUR

Functieomschrijving

 Szukasz pracy jako monter izolacji przemysłowych? W takim razie czytaj dalej! Jako monter izolacji przemysłowych jesteś odpowiedzialny za wykonywanie typowych prac z płytami i materiałami izolacyjnymi. Na czym dokładnie polegają Twoje zadania?

Usuwanie starej okładziny i przygotowanie powierzchni do izolacji;Obróbka materiału izolacyjnego i mocowanie go różnymi materiałami;Izolowanie rur, zbiorników, kotłów itd.;(De)montaż i uszczelnianie blach;Wykonanie rysunku (w razie potrzeby).

Functie-eisen

Chciałbyś pracować w firmie z wieloletnim doświadczeniem? A do tego widzisz siebie w poniższych punktach? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;Posiadasz wiedzę na temat konserwacji;Pracujesz dokładnie i nie boisz się ubrudzić.

Masz możliwość pracy z zespołem innych monterów oraz uczysz się jak zarządzać zespołem. Co poza tym?

Wynagrodzenie pomiędzy €2.120 a €2.735 brutto miesięcznie (w zależności od doświadczenia);Zwrot kosztów dojazdu zgonie z CAO Metaal & Techniek;Dni urlopowe, pieniądze wakacyjne i odkładana emerytura;Szansa na vast kontrakt;Możliwość otrzymania busa służbowego (z narzędziami).Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Advertentie id: 1668964
    [ ]     52 bezoeken