Monter Mechaniczny

contact met mij op 20.61 EUR

Functieomschrijving

Szukasz pracy jako monter mechaniczny w firmie rodzinnej z ponad stuletnim doświadczeniem? W takim razie czytaj dalej! Na czym polegają Twoje zadania?

Zrozumienie rysunków architektonicznych i instalacyjnych;Wykonywanie prac montażowych;Informowanie kierownika o postępach i szczegółach projektu;Konserwacja różnych maszyn;Nadzorowanie praktykantów monterów.

Functie-eisen

Współpraca ma kluczowe znaczenie dla organizacji! Panuje przytulna, ale też rzeczowa atmosfera. Umowa to umowa, a konflikty są rozwiązywane natychmiast. Pasujesz do takiego miejsca? W takim czytaj dalej!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;Ważny certyfikat VCA-B;Jesteś elastyczny i samodzielny.
Podoba Ci się ta funkcja, ale nie do końca odpowiadasz profilowi? A może chciałbyś poszukać czegoś całkowicie innego? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.

Twój rozwój osobisty jest dla nas bardzo ważny, dlatego organizacja oferuje wiele możliwości szkoleniowych i zawodowych. Co poza tym?

Wynagrodzenie pomiędzy €2.475 a €3.150 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);Możliwość uzyskania busa służbowego (z narzędziami);Perspektywa vast kontraktu;Vrijmibo na przytulne zamknięcie tygodnia! Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Rotterdam

Toegevoegd op 21 dagen geleden en vervalt op 2 June
Advertentie id: 1442770
    [ ]     88 bezoeken