MonterSpawacz ZZP

contact met mij op 23.84 EUR

Functieomschrijving

Oferujemy nowe zlecenie jako Monter/Spawacz ZZP w firmie zajmującej się obróbką metalu. Tutaj będziesz wykonywał prace głównie w zakładzie, ale możesz również pracować przez krótsze lub dłuższe okresy na budowach u klientów. Do Twoich zadań należy:

Samodzielne wykonywanie prac spawalniczych i montażowych na podstawie rysunków technicznych;Konstruowanie i spawanie zarówno pojedynczych elementów, jak i małych serii (do 5 sztuk);Konserwacja i naprawa istniejących konstrukcji;Dostarczanie prawidłowej jakości produktu w wyznaczonym terminie.

Functie-eisen

Jako Monter/Spawacz ZZP masz doświadczenie w spawaniu i posiadasz wiedzę na temat materiałów, z którymi pracujesz. Dodatkowo bardzo ważna jest dobra znajomość języka niderlandzkiego, ponieważ możesz pracować również na budowach u klientów. Oto, czego oczekujemy od Ciebie:

Ukończone wykształcenie w kierunku technicznym lub odpowiednie uprawnienia spawalnicze;Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG;Umiejętność czytania rysunków technicznych;Ważny certyfikat VCA;Prawo jazdy kat. B.

Szukasz zlecenia w organizacji z przyjemną i przyjazną atmosferą pracy, gdzie codziennie będziesz realizować różne zadania? Dobrze, że tutaj trafiłeś! Oto czego możesz od nas oczekiwać:

W zależności od Twojego doświadczenia zawodowego, stawki godzinowej pomiędzy €28 a €35 za godzinę;Przy obustronnym zadowoleniu, szansa na długoterminowy projekt;Przejęcie wszystkich formalności administracyjnych;Rozpoczęcie w niedługim odstępie czasu;Stała osoba kontaktowa w biurze;Płatność w ciągu jednego tygodnia.Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Spijkenisse

Advertentie id: 1668962
    [ ]     39 bezoeken