Deze nette Felucca Kornati uit 1976 is in 2012 volledig gerestaureerd. Hierbij is het dek kaal geschuurd en opnieuw gelakt. De kajuit is voorzien voorzien van nieuwe plafond bekleding. De ramen en raamrubbers zijn vervangen
De zeilen zijn goed, de leeftijd van de zeilen is onbekend. De boot wordt geleverd met 4 zeilen. (1x grootzeil, 2x fokzeil en 1x stormfokzeil)
Achter de boot hangt een Honda 4tact benzine buitenboordmotor met maarliefst 9,9PK. De motor heeft een externe tank met ±10 liter inhoud.
De kajuit heeft een gaskookplaat en een spoelbak met kraan. Er zij twee eenpersoonsbedden en een twijfelaar. De kajuit is ook voorzien van verlichting.
Het onderwaterschip is elk jaar geschuurd en in de antifouling gezet. De ophaalbare kiel is in 2014 vervangen. Met deze ophaalbare is het mogelijk te varen in ondiep(60 cm) water.
De afmetingen van de boot zijn 6,06 meter lang, 2,20 meter breed en de diepgang is 0,6 tot 1,20 meter diep.
De boot is voorzien van navigatieverlichting en mast.
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 6 dagen geleden en vervalt op 23 August
Advertentie id: 857345
[ ]
1107 bezoeken