Praca w Fabryce Opakowa

contact met mij op 25.62 EUR

Bedrijfsomschrijving

Blue zajmuje się wysyłaniem ludzi do pracy w różnorodnych sektorach:
Dział produkcji, sektor agrarny i praca techniczna,Usługi, w tym sprzątanie biur, magazyny, mycie szklanych powierzchni, usuwanie szkodnikówRozmaite sklepy internetowe z różnym asortymentem, np. środki czyszczące, maszyny
Naszym zadaniem jest zadowolić klienta, do czego dokładamy wszelkich starań.

Functieomschrijving

Nasz klient jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych na produkty spożywcze.

Zaopatruje przede wszystkim sieci supermarketów i ich dostawców.

Zakład produkcyjny i magazyn są w pełni ogrzewane.Magazyn jest oświetlony światłem dziennym za pomocą solarnych reflektorów punktowych.

Jest to praca zmianowa 5 dni w tygodniu.

Functie-eisen

Angielski komunikatywnyJesteś gotowy pracować na różne zmiany (rano, popołudnie, noc),Mieszkasz w BredzieWłasny transport

Sollicitatieprocedure

Zainteresonwany?

Aplikuj od razu wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy. Czekamy na Twoją reakcję!Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Noord-Brabant - Breda

Advertentie id: 1793327
    [ ]     45 bezoeken