Pracownik ekspedycji

contact met mij op 25.89 EUR

Jeśli lubisz pracę w środowisku produkcyjnym, masz niezbędne doświadczenie a chłodnia nie stanowi dla Ciebie problemu szukamy właśnie Ciebie!. Na stanowisku Pracownika wysyłki w różnych działach. Tam możesz odnaleźć siebie i zrealizować swoje ambicje. Zainteresowany/a? Czytaj dalej!

Bedrijfsomschrijving

Nasza firma od ponad 100 lat zajmuje się dostawą produktów z kurczaków.

Wiemy wszystko o kurczach i z największa starannością dbamy o to by nasi klienci otrzymywali produkt jak najwyższej jakości w jak najszybszym czasie od złożenia zamówienia.

Nasza firma charakteryzuje się stabilnością na rynku pracy i to samo oferuje swoim pracownikom.

Functieomschrijving

Jako pracownik ekspedycji będziesz odpowiedzialny za przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie z systemem FIFO. Pracownik ekspedycji zajmuje się również ładowaniem ciężarówek, przygotowaniem listów przewozowych, zajmuje się kontrolą oraz rejestracją towarów. Produkty takie jak surowce i materiały pomocnicze przechowywane są w magazynie przychodzącym skąd są dystrybuowane przez pracownika ekspedycji na linie produkcyjne.

Functie-eisen

znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;własne zakwaterowanie w okolicach Zeewolde;własny transport;doświadczenie w pracach produkcyjnych lub na stanowisku pracownika ekspedycji;możliwość pracy w systemie dwu-zmianowym oraz w soboty.

Arbeidsvoorwaarden

salaris w wysokości €15.00-€15,80 brutto za godzinę;po spotkaniu z pracodawcą ( i wspólnym porozumieniu) pracownik podejmuje pracę bezpośrednio u pracodawcy na kontrakcie;pracodawca zapewnia czas pracy w wysokości 38h/tygodniowo;miedzy 21.00 a 5.00 obowiązuje dodatek zmianowy w wysokości 30%;godziny nadliczbowe są dodatkowo płatne 25% za pierwsze 2 nadgodziny i 50% za pozostałe nadgodziny;w przypadku sobót obowiązuje dopłata w wysokości: 15% za godziny przepracowane między 05:00 a 13:00, a od 13:00 dopłata wynosi 30% za każdą przepracowaną godzinę;godziny pracy są zmienne np. od 06:00 do 15:00 i od 14:00 do 23:00;godziny pracy zostają ustalone w porozumieniu z kierownikiem zespołu i zespołem, a okresowo będziesz również przydzielany w soboty.Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Flevoland - Zeewolde

Toegevoegd op 16 dagen geleden en vervalt op 13 May
Advertentie id: 1812304
    [ ]     44 bezoeken