Pracownik montau

contact met mij op 23.04 EUR

Lubisz pracować manualnie i chcesz wyuczyć się zawodu? W takim razie odnajdziesz sie w funcji pracownika montażu! Pracowałes juz w branży metalurgicznej ale nie masz jeszcze doświadczenia w instalacji? Nieszkodzi, nauczysz się tego z nami podczas codziennej pracy. Czy może masz już spore doświadczenie? W takim przypadku od razu zaczynasz samodzielnie montować różnego rodzaju elementy.

Bedrijfsomschrijving

Organizacja, w której będziesz pracować, to znana marka w świecie metalu. Od ponad 40 lat specjalizują się w dostawach wyrobów z blachy i konstrukcji metalowych. Klienci działają w różnych branżach; takich jak budowa karoserii, przemysł materiałów zabezpieczających i budowa maszyn. Organizacja ceni sobie otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną. Oznacza to, że informują swoich pracowników o postępach i działaniach w firmie, aby wszyscy wiedzieli, co razem robią. Cele są wyznaczone i wspólnie osiągane! I oczywiście ten ostatni jest wspólnie celebrowany. Dla organizacji ważne jest aby pracownicy byli zadowoleni i mieli możliwość rozwoju osobistego.

Functieomschrijving

Jako Pracownik montażu zajmujesz się montażem róznych elementów. Dane elementy mogą się różnić wielkością w zależności od tego na co w danej chwili nasz klient ma zamówienie. Jeżeli jesteś osobą doświadczoną bedziesz samodzielnie montował oraz pomagał mniej doświadczonym kolegą aby ich praca sprawniej przebiegała.

Functie-eisen

Pracownik montażu , którego szukamy posiada:

Ukończoną szkołe średnią;Doświadczenie w branży metalurgicznej lub technicznej;Zdolność łatwego komunikowania się;Dociekliwe i proaktywne podejście do pracy;Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego jest mile widziana.

Arbeidsvoorwaarden

Jesteś osobą, której szukamy, to oferujemy Tobie:

Pracę na cały etatWynagrodzenie w wysokości €2.250,- - €2.650 euro brutto na miesiącDodatek za paliwo w wysokości 0,21 centów za kmMozliwość korzystania z kursu języka holenderskiegoMożliwość otrzymania stałego kontraktu8% dodatku wakacyjnego25 dni urlopowychWiele możliwości rozwoju w technologiiPraca w nowoczesnej firmiePraca w bardzo czystym i zorganizowanym środowisku pracyNieformalna atmosfera pracy z miłymi kolegamiWebsiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Flevoland - Emmeloord

Advertentie id: 1612895
    [ ]     43 bezoeken