Pracownik produkcji.

contact met mij op 25.49 EUR

Szukasz pracy w produkcji ? Aplikuj!

Bedrijfsomschrijving

Firma istnieje od 1734 roku. Wtedy w formie rafinerii cukru w Rotterdamie. Sto lat później było ich już pięć. Pierwsze kroki w kierunku opakowań porcjowych poczyniono w 1927 roku, kiedy to zaczęto pakować cukier w małe torebki. Od tego czasu stały się one niezastąpione! Dziś firma sprzedaje około 7,5 miliarda opakowań porcjowych rocznie do szerokiego grona odbiorców. Od zakładów gastronomicznych, firm cateringowych, szpitali i palarni kawy po linie lotnicze i hurtownie. Teraz nie są to już tylko saszetki z cukrem, ale także opakowania porcjowe z sosami, pastami i przyprawami.
Ta firma nie stoi w miejscu! Dlatego też zawsze poszukuje najlepszych koncepcji, opakowań i produktów.

Functieomschrijving

Jako pracownik produkcji będziesz uczestniczył w procesie produkcji. Robisz to poprzez wykonywanie różnych zadań. Jest to zatem bardzo dynamiczna praca! Będziesz na przykład napełniać, zgrzewać i etykietować opakowania. Po wyprodukowaniu produktów, maszyny muszą być oczywiście oczyszczone na następny produkt i/lub dzień. Następnie zapakowane produkty muszą zostać umieszczone na paletach, aby były gotowe do wysyłki. W międzyczasie dostarczane są również towary, które możesz odebrać i umieścić na miejscu, aby utrzymać porządek na podłodze. W tej roli jesteś więc ważnym i cenionym ogniwem w firmie

Functie-eisen

Posiada doświadczenie w środowisku produkcyjnym,
Jest zmotywowany do pracy,
Szuka długoterminowego zatrudnienienia.

Arbeidsvoorwaarden

Możliwość dalszego rozwoju poprzez różne szkolenia,
Wynagrodzenie godzinowe brutto w wysokości 13,91 euro
Umowę na stałe przy dobrych wynikach.

Sollicitatieprocedure

Czy ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zgłoś się już dziś! Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub napisz do mnie!

Agnieszka Bukowska
0180-221 405
0613988138Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Oud-Beijerland

Advertentie id: 1784339
    [ ]     89 bezoeken