Pracownik Robt Ziemnych ZZP

contact met mij op 23.57 EUR

Functieomschrijving

Szukasz pracy jako Pracownik Robót Ziemnych ZZP, a do tego chciałbyś pracować przy małych i dużych projektach? Obie opcje są tutaj możliwe! Zajmujesz się głównie prostymi pracami, a dokładniej:

Ręczne kopanie i uszczelnianie dołów i rowów;Przepusty cumownicze;Umieszczanie wpustów ulicznych;Montaż grodzic.

Functie-eisen

Zależy Ci na pracy w przyjemnej i nieformalnej atmosferze? W takim razie szukamy Ciebie!

Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;Prawo jazdy kat. B;Ważny dyplom VCA (możliwość uzyskania przez FLEOX);Pracujesz bezpiecznie, zgodnie z zasadami BHP.

Otrzymujesz niezależną pracę z różnorodnym zakresem obowiązków. Co poza tym?

Stawka godzinowa pomiędzy €25 a €35 (w zależności od Twojego doświadczenia);Szybkie wypłaty, w ciągu tygodnia;Szanse na długoterminową współpracę, jeżeli obie strony są zadowolone;Możliwość rozwoju do funkcji voorman lub uitvoerder;Przejęcie wszystkich formalności administracyjnych;Stała osoba kontaktowa w biurze;Rozpoczęcie w niedługim odstępie czasu!Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Rotterdam

Toegevoegd op 20 dagen geleden en vervalt op 4 June
Advertentie id: 1649561
    [ ]     71 bezoeken