Spawacz kreatywny

contact met mij op 25.71 EUR

Potrafisz spawać i posiadasz artystyczną duszę? Mamy coś dla Ciebie!

Bedrijfsomschrijving

Nasz klient to młoda i pełna pasji osoba tworząca firmę jednoosobową. Zajmuję się tworzeniem wyjątkowych konstrukcji z metalu. Jest zapalonym projektantem, uwielbia urzeczywistniać swoje pomysły i nadawać swoim projektom osobistego wydźwięku. Ze względu na coraz większą liczbę zleceń poszukuje kreatywnej osoby, która mogłaby zostać jego ,,prawą ręką”.

Functieomschrijving

Dzień pracy zaczynasz rano filiżanką dobrej kawy. Razem z kolegą omawiasz dzień i planowane prace. Następnie wskakujesz do auta, aby dojechać na miejsce pracy. Dziś wspólnie pracujecie nad spawaniem pięknych stalowych klatek schodowych. Pod koniec dnia wracasz do firmy, aby przygotować poręcze, które będą Ci potrzebne jutro. To bardzo wszechstronna funkcja, dzięki której możesz uwolnić swoją kreatywność. Niezależnie od tego, czy chodzi o fronty, klatki schodowe, czy mosty, czyż nie fajnie jest, gdy natkniesz się na swoje projekty "na wolności"?

Functie-eisen

Kreatywność oraz otwartość na nowe technologie, Doświadczenie w obróbce stali, najlepiej przy spawaniu MIG (Doświadczenie w spawaniu elektrodami będzie dodatkową zaletą),
Znajomość języka holenderskiego na poziomie komunikatywnym ,
Własne miejsce zamieszkania w okolicach Den Haag / Alphen aan den Rijn,
Własny środek transportu oraz prawo jazdy kategorii B.

Arbeidsvoorwaarden

Wynagrodzenie według kodeksu pracy klein metaal,
Pracę całoroczną w spokojnym i miłym otoczeniu,
Możliwość nauki różnych technik spawania
Zwrot kosztów dojazdu.

Sollicitatieprocedure

Jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą? Już dzisiaj wyślij do nas swoje CV. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji dotyczących tego wakatu skontaktuj się z:

Iwona de Heer
T: 0174-79 30 02Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Leiderdorp

Toegevoegd op 20 uur geleden en vervalt op 31 May
Advertentie id: 1799682
    [ ]     92 bezoeken