Te koop: Maxum 2800 SCR speedcruiser met nieuwe motoren. Inruil bespreekbaar.
Deze boot is een echte speedcruiser. De twee Mercruiser 4.3 motoren van 228 pk zorgen voor een echte speed wanneer dat gewenst is, maar er kan ook economisch op één motor gevaren worden. Ook geven twee motoren een grotere vaarzekerheid op grotere afstanden. Beide motoren zijn nog in het proces van invaren, ca. 10 vaaruren.
De afmetingen van deze Maxum, met een breedte van meer dan drie meter, zorgen voor een royale leefruimte. Er zijn twee vaste slaapplaatsen en één flexibele. Ook beschikt de kajuit over vier zitplaatsen met een tafel, een losse zitplaats, een keukenblok, een douche en een toilet.
De motoren hebben nieuwe edelbrock carburatoren en nieuwe uitlaatspruitstukken. Naast de nieuwe motoren zijn er ook veel andere nieuwe onderdelen: nieuwe rubbers, nieuwe impellers, nieuwe bodemverf, 2 nieuwe accu's. Kortom: een betrouwbare boot voor vele jaren van recreatieplezier.
Inruil is bespreekbaar, een wakeboardboot heeft de.
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 1 dag geleden en vervalt op 27 August
Advertentie id: 395469
[ ]
875 bezoeken